Informace stravování

Po celý den dbáme na pitný režim dětí! K dispozici mají vždy čerstvou vodu, různé druhy čajů, džusy, mléko.

Od 1.3.2023 bude zdraženo stravné v MŠ!

Stravování v MŠ se řídí Vyhláškou č. 107/2005 Sb., o školním stravování. Součástí této vyhlášky je příloha č. 1, která stanoví výživové normy pro školní stravování, tzn. optimální zastoupení masa, ryb, mléka, mléčných výrobků, tuků, cukrů, zeleniny, ovoce, brambor a luštěnin. Ceny stravného určují finanční limity na nákup potravin podle věku strávníka, které jsou uvedeny v příloze č. 2 vyhlášky č. 107/2005 Sb., o školním stravování.

Strávníci 3-6 let:        dopolední svačina          13,- KČ

oběd                                27,-Kč

odpolední svačina           13,- Kč

Srávníci 7-10 let:    dopolední svačina            13,- Kč

oběd                                 29,- Kč

odpolední svačina             13,- Kč

Děti s bezlepkovou dietou:    dopolední svačina       15,- Kč

oběd                            31,-Kč  ( 33,-Kč 7 let )

odpolední  svačina       15,- Kč

Prosíme proto rodiče o navýšení inkasa na minimální limit 1 200,- ,

u dětí s dietním stravováním na 1 400,- do 17.2.2023.

Zdeňka Rybová               vedoucí  ŠJ

Mgr. Veronika Tomanová        ředitelka MŠ